Casa Natalino Broleze Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Verwarmd zwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 3-slaapkamer Casa Natalino Broleze Villa Águas de Lindóia bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van Fontein en biedt een bubbelbad.
Het centrum van Águas de Lindóia ligt op 30 minuten lopen en sportgelegenheden zoals Gemeentelijk stadion Leonardo Barbieri liggen op 2 km verderop. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Igreja Cristo Rei, binnen 25 minuten wandelen van deze 25 m² grote villa, of een kijkje nemen bij het waterpark Thermas Águas de Lindoia, binnen 15 minuten rijden.
Deze gesitueerde in Águas de Lindóia Casa Natalino Broleze Villa beschikt over een complete keuken en biedt u ook een koelkast en keukengerei. Empório da Serra bevindt zich op een klein stukje lopen van dit vakantiehuis en serveert Zuid-Amerikaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nossa Senhora das Gracas Church1593 km
- Shopping Center Caneloi1763 km
- Fontein1580 km
- Bosque Zequinha de Abreu1493 km
- Gruta de Nossa Senhora de Fátima1752 km
- Balneario Municipal De Aguas De Lindoia1438 km
- Paróquia Cristo Redentor835 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos129 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Natalino Broleze Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Natalino Broleze Villa is $110. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Natalino Broleze Villa?
Gasten van Casa Natalino Broleze Villa kunnen eten in Empório da Serra restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Natalino Broleze Villa?
Een ingerichte keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Natalino Broleze Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Natalino Broleze Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Águas de Lindóia zijn het waterpark Thermas Águas de Lindoia en Fontein, die respectievelijk op 3 en 2 km van Casa Natalino Broleze Villa liggen. Daarnaast is Igreja Cristo Rei (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Natalino Broleze Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Natalino Broleze Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.